Projekt "Marzec na obcasach"

"Marzec na obcasach" to cykl warsztatów oraz spotkań z ekspertami dedykowany kobietom w dniach 1-30 marca br.

 

Marzec kojarzy się z nie tylko ze świętem kobiet ale także z nadchodzącą wiosną - czasem idealnym na zmiany. Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Gdańsku z myślą o kobietach, które chcą poczuć inspirację do dalszego działania, odkryć uśpiony dotychczas potencjał i odzyskać wiarę w siebie i swoje możliwości organizuje już po raz czwarty projekt pt. "Marzec na obcasach”.


W ramach wydarzenia uczestniczki będą miały możliwość skorzystania z szeregu atrakcyjnych i bezpłatnych warsztatów rozwojowych oraz spotkań z ekspertami, obejmujących zagadnienia zarówno ze sfery osobistej, jak i zawodowej.

 

Do udziału w warsztatach organizatorzy zapraszają osoby poszukujące zatrudnienia, planujące zmianę lub rozwój zawodowy, a także osoby stawiające pierwsze kroki na rynku pracy.

 

Wszystkie zajęcia odbywać się będą w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Gdańsku, ul. Żabi Kruk 16 (parter).


Zapisów na poszczególne warsztaty i spotkania można dokonywać telefonicznie pod numerem telefonu: 58 32 37 230, bądź osobiście w siedzibie Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej (adres jak wyżej)


Uczestnictwo w warsztatach i spotkaniach jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują wcześniejsze zapisy.

 

Więcej informacji: http://wup.gdansk.pl/artykul/marzec-na-obcasach-2.html.



Polecane filmy