Zespół Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct - Słupsk

Jacek Adler - Podinspektor ds. obsługi informacji europejskiej w Wydziale Edukacji Urzędu Miejskiego w Słupsku

 

Koordynator Punktu, magister europeistyki, absolwent Instytutu Polityki Społecznej i Stosunków Międzynarodowych Politechniki Koszalińskiej. Absolwent II Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Słupsku. Interesuje się historią, ze szczególnym uwzględnieniem epoki wikingów, a także filmem, komiksem, literaturą, muzyką, rzemiosłem i surwiwalem.

 

Julia Stawiarz - Redaktor Naczelna Biuletynu Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct - Słupsk

Absolwentka Gimnazjum nr 3 w Słupsku. Jej przygoda z pisaniem zaczęła się w tym samym czasie co zainteresowanie literaturą. Od tamtej pory na przemian czyta i pisze, oczywiście czasem znajdzie też czas na naukę i spotkanie ze znajomymi. Jest osobą otwartą na świat i nie boi się wyzwań, zawsze dąży do postanowionego celu, a każdą porażkę zamienia w kolejne doświadczenie życiowe.

 

Weronika Jaleczko - Redaktor Biuletynu Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct - Słupsk

W  roku  2016 skończyła Szkołę Podstawową nr 6 w Słupsku. Jest bardzo dobrą uczennicą z wzorowym zachowaniem. W wolnym czasie chętnie jeżdzi na rowerze i rolkach, a zimą na nartach i łyżwach. W tym roku szkolnym chciałaby dalej rozwijać swojepasje i zainteresowania.

 

Michalina Krysiak - Redaktor Biuletynu Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct - Słupsk

Uczennica gimnazjum, fanka fantastyki i mitologii greckiej, kinomanka oraz mól książkowy. Leniwa z poczuciem humoru dziennikarka amatorka, która chce poszerzać swoją wiedzę na różne tematy i szlifować swój talent pisarski.

    

 

 Polecane filmy